3D mapa Bernice (historical)

Satelitní mapa Bernice (historical)

název bez diakritiky: Bernice (historical)
správní zařazení: Imperial County, California, Spojené státy americké, Severní Amerika
zeměpisná poloha: 33° 6' 26" North, 115° 30' 30" West

Bernice (historical) a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Bernice (historical)Vítejte na stránce věnované satelitní mapě Bernice (historical). Název zobrazeného místa bez diakritiky je Bernice (historical), administrativně je místo zařazeno do oblasti Imperial County, California, Spojené státy americké, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 33° 6' 26" North, 115° 30' 30" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Bernice (historical) v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Bernice (historical)

Hotely Bernice (historical): rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Bernice (historical): garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Bernice (historical), od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Bernice (historical) Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Bernice (historical). Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Bernice (historical)

3D mapa Bernice (historical) v Google Earth

satelitní 3D mapa Bernice (historical), Spojené státy americké

3D mapa Bernice (historical)Google Earth – podívejte se na Bernice (historical) z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Bernice (historical) dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Bernice (historical) shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Bernice (historical), Spojené státy americké v Google Earth »

Letiště Bernice (historical) a okolí

Letiště ve městě Bernice (historical) a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Bernice (historical) říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Bernice (historical) (Spojené státy americké)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Bernice (historical) a celou oblast Spojené státy americké. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Bernice (historical)

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Bernice (historical): textový odkaz

satelitní mapu Bernice (historical): obrázkový odkaz

satelitní mapu Bernice (historical)

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Bernice (historical): malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Bernice (historical): středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Bernice (historical): velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Navicello v oblasti Modena, Emilia-Romagna, Itálie
  2. Ruckersville v oblasti Elbert County, Georgia, Spojené státy americké

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.