loading

Buck Meadows hotely: America's Best Value Inn Yosemite Westgate Lodge hotel Buck Meadows

America's Best Value Inn Yosemite Westgate Lodge

základní informace

třída: ***
adresa hotelu: 7633 Highway 120 at Buck Meadows, CA 95321 Groveland (California)
zeměpisná poloha: 37° 49' 1" severní šířky, 120° 3' 33" západní délky
oblast: Mariposa County, California, Spojené státy americké
počet pokojů: 45

popis hotelu

Jen mimo Highway 120 v Groveland, Kalifornie, v Stanislaus národní les a pár minut od Yosemitského národního parku, to motel nabízí venkovní bazén a pokoje s kávovary.


America's Best Value Inn Yosemite Westgate Lodge hotel Buck Meadows: rezervace ubytování

Rezervujte si pokoj v hotelu America's Best Value Inn Yosemite Westgate Lodge hotel Buck Meadows on-line a ušetřete peníze. Garance nejnižší ceny!

America's Best Value Inn Yosemite Westgate Lodge – podrobné informace & rezervace »

America's Best Value Inn Yosemite Westgate Lodge hotel Buck Meadows: nízké ceny, žádné rezervační poplatky.

Zadejte datum svého pobytu, abyste zjistili, zda není hotel v daný termín již obsazený.

datum příjezdu
datum odjezdu

Proč si rezervovat hotel America's Best Value Inn Yosemite Westgate Lodge hotel Buck Meadows u nás

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Buck Meadows, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouhou si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek (viz konkrétní podmínky na stránce hotelu) – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Buck Meadows. Pamatujte si: na Maplandia.cz je společností Booking.com garantována nejnižší možná cena. Kvalita popisu hotelu v českém jazyce nemusí odpovídat standardům Maplandia.cz. Děkujeme za pochopení.

Hotel leží na adrese 7633 Highway 120 at Buck Meadows ve městě Buck Meadows, Mariposa County, California, Spojené státy americké – viz mapa Buck Meadows ».

Hotely blízko hotelu America's Best Value Inn Yosemite Westgate Lodge hotel Buck Meadows

Hotely v okolí hotelu America's Best Value Inn Yosemite Westgate Lodge hotel Buck Meadows jsou seřazeny podle vzdálenosti od hotelu.

Další hotely ve městě Buck Meadows

Velká letiště blízko hotelu America's Best Value Inn Yosemite Westgate Lodge hotel Buck Meadows

V následujícím seznamu jsou uvedena velká letiště ležící blízko hotelu America's Best Value Inn Yosemite Westgate Lodge hotel Buck Meadows. Letiště jsou jsou seřazena podle vzdálenosti od hotelu.

Další letiště v okolí hotelu America's Best Value Inn Yosemite Westgate Lodge hotel Buck Meadows

Letiště blízko hotelu America's Best Value Inn Yosemite Westgate Lodge hotel Buck Meadows, která nejsou uvedena v předchozím seznamu.

Tipy na výlety během pobytu v hotelu America's Best Value Inn Yosemite Westgate Lodge hotel Buck Meadows

V následujícím přehledu uvádíme města v okolí hotelu America's Best Value Inn Yosemite Westgate Lodge hotel Buck Meadows. Města jsou seřazena podle vzdálenosti vzdálenosti z centra do hotelu.
Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.