3D satelitní mapa Fort Lauderdale v Google Earth

název bez diakritiky: Fort Lauderdale
správní zařazení: Broward County, Florida, Spojené státy americké, Severní Amerika
zeměpisná poloha: 26° 7' 19" North, 80° 8' 37" West

Google Earth: Fort Lauderdale a okolí

Google Earth – mapa Fort LauderdaleVítejte na stránce věnované 3D satelitní mapě Fort Lauderdale. Zobrazené místo je známé jako Fort Lauderdale, administrativně se řadí do oblasti Broward County, Florida, Spojené státy americké, přesnou zeměpisnou polohu udávají souřadnice 26° 7' 19" North, 80° 8' 37" West.

Upozornění: v současnosti je plugin Google Earth pro zobrazení 3D mapy v prostředí webového prohlížeše dostupný pouze pro operační systémy Microsoft Windows XP a Vista.

Hotely Fort Lauderdale: rezervace ubytování

Rezervuje si hotel Fort Lauderdale on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Fort Lauderdale: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Fort Lauderdale, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Fort Lauderdale Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Fort Lauderdale. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

3D mapa Fort Lauderdale v Google Earth

podívejte se na 3D mapu Fort Lauderdale v aplikaci Google Earth

Google Earth – navštivte Fort Lauderdale Díky pluginu Google Earth můžete nyní unikátní 3D satelitní mapu Fort Lauderdale shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči. Podrobné satelitní snímky celé planety a mnoho užitečných funkcí nabízí aplikace Google Earth, kterou společnost Google poskytuje zdarma ke stažení. Pokud již máte program nainstalovaný, stačí jedno kliknutí na níže uvedený odkaz a rázem se ocitnete několik stovek metrů nad místem Fort Lauderdale. Prohlížení vyžaduje připojení k internetu. Prozkoumejte Fort Lauderdale a okolí z ptačí perspektivy!

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Fort Lauderdale říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Fort Lauderdale (Spojené státy americké)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa4, včetně široké nabídky pro Fort Lauderdale a celou oblast Spojené státy americké. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších služeb. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.náhodná místa

  1. A da Pera v oblasti Mafra, Oeste, Lisboa e Vale do Tejo, Portugalsko
  2. Bachaquero v oblasti Independencia, Miranda, Venezuela
  3. Kogou v oblasti Loga, Dosso, Niger

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.