3D mapa Silver Palm

Satelitní mapa Silver Palm

název bez diakritiky: Silver Palm
správní zařazení: Miami-Dade County, Florida, Spojené státy americké, Severní Amerika
zeměpisná poloha: 25° 33' 2" North, 80° 26' 29" West

Silver Palm a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Silver PalmVítejte na stránce věnované satelitní mapě Silver Palm. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Silver Palm, administrativně je místo zařazeno do oblasti Miami-Dade County, Florida, Spojené státy americké, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 25° 33' 2" North, 80° 26' 29" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Silver Palm v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Silver Palm

Hotely Silver Palm: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Silver Palm: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Silver Palm, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Silver Palm Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Silver Palm. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Silver Palm

3D mapa Silver Palm v Google Earth

satelitní 3D mapa Silver Palm, Spojené státy americké

3D mapa Silver PalmGoogle Earth – podívejte se na Silver Palm z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Silver Palm dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Silver Palm shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Silver Palm, Spojené státy americké v Google Earth »

Letiště Silver Palm a okolí

Letiště ve městě Silver Palm a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Silver Palm říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Silver Palm (Spojené státy americké)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Silver Palm a celou oblast Spojené státy americké. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Silver Palm

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Silver Palm: textový odkaz

satelitní mapu Silver Palm: obrázkový odkaz

satelitní mapu Silver Palm

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Silver Palm: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Silver Palm: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Silver Palm: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Boykovo v oblasti Staritskiy rayon, Tverskaya Oblast, Rusko
  2. Sinaloa v oblasti Cacahoatan, Chiapas, Mexiko
  3. Dilschhausen v oblasti Marburg-Biedenkopf, Giesharpen, Hessen, Německo
  4. Dhulpimpri v oblasti Jalgaon, Maharashtra, Indie
  5. Bayt Juha v oblasti Tartus, Sýrie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.