3D satelitní mapa El Chico v Google Earth

název bez diakritiky: El Chico
správní zařazení: Monroe County, Florida, Spojené státy americké, Severní Amerika
zeměpisná poloha: 24° 35' 53" North, 81° 39' 40" West

Google Earth: El Chico a okolí

Google Earth – mapa El ChicoVítejte na stránce věnované 3D satelitní mapě El Chico. Zobrazené místo je známé jako El Chico, administrativně se řadí do oblasti Monroe County, Florida, Spojené státy americké, přesnou zeměpisnou polohu udávají souřadnice 24° 35' 53" North, 81° 39' 40" West.

Upozornění: v současnosti je plugin Google Earth pro zobrazení 3D mapy v prostředí webového prohlížeše dostupný pouze pro operační systémy Microsoft Windows XP a Vista.

Hotely El Chico: rezervace ubytování

Rezervuje si hotel El Chico on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely El Chico: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě El Chico, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě El Chico Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě El Chico. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

3D mapa El Chico v Google Earth

podívejte se na 3D mapu El Chico v aplikaci Google Earth

Google Earth – navštivte El Chico Díky pluginu Google Earth můžete nyní unikátní 3D satelitní mapu El Chico shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči. Podrobné satelitní snímky celé planety a mnoho užitečných funkcí nabízí aplikace Google Earth, kterou společnost Google poskytuje zdarma ke stažení. Pokud již máte program nainstalovaný, stačí jedno kliknutí na níže uvedený odkaz a rázem se ocitnete několik stovek metrů nad místem El Chico. Prohlížení vyžaduje připojení k internetu. Prozkoumejte El Chico a okolí z ptačí perspektivy!

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích El Chico říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast El Chico (Spojené státy americké)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa4, včetně široké nabídky pro El Chico a celou oblast Spojené státy americké. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších služeb. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.náhodná místa

  1. Lajaqma v oblasti Settat, Centre, Maroko
  2. Turipinggir v oblasti Gresik, Jawa Timur, Indonésie
  3. Aukstieji Paneriai v oblasti Vilnius, Vilnius, Litva
  4. Martensdorf v oblasti Nordwestmecklenburg, Mecklenburg-Vorpommern, Mecklenburg-Vorpommern, Německo

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.