Nachází se 8 mil od Crooked River State Park, tento hotel nabízí venkovní bazén a jacuzzi. Pokoje v Hampton Inn Kingsland nabízí 32-palcová TV s plochou obrazovkou s HBO a bezplatné Wi-Fi.
Zadejte datum svého pobytu, abyste zjistili, zda není hotel v daný termín již obsazený.
Maplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Kingsland, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouhou si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.
Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek (viz konkrétní podmínky na stránce hotelu) – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.
Výběr ubytování Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Kingsland. Pamatujte si: na Maplandia.cz je společností Booking.com garantována nejnižší možná cena. Kvalita popisu hotelu v českém jazyce nemusí odpovídat standardům Maplandia.cz. Děkujeme za pochopení.
Hotel leží na adrese 102 Reddick Road ve městě Kingsland, Camden County, Georgia, Spojené státy americké – viz mapa Kingsland ».
Hotely v okolí hotelu Hampton Inn Kingsland hotel jsou seřazeny podle vzdálenosti od hotelu.
V následujícím seznamu jsou uvedena velká letiště ležící blízko hotelu Hampton Inn Kingsland hotel. Letiště jsou jsou seřazena podle vzdálenosti od hotelu.
Letiště blízko hotelu Hampton Inn Kingsland hotel, která nejsou uvedena v předchozím seznamu.
V následujícím přehledu uvádíme města v okolí hotelu Hampton Inn Kingsland hotel. Města jsou seřazena podle vzdálenosti vzdálenosti z centra do hotelu.
Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.