3D mapa New Bedford

Satelitní mapa New Bedford

název bez diakritiky: New Bedford
správní zařazení: Bureau County, Illinois, Spojené státy americké, Severní Amerika
zeměpisná poloha: 41° 30' 46" North, 89° 43' 14" West

New Bedford a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa New BedfordVítejte na stránce věnované satelitní mapě New Bedford. Název zobrazeného místa bez diakritiky je New Bedford, administrativně je místo zařazeno do oblasti Bureau County, Illinois, Spojené státy americké, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 41° 30' 46" North, 89° 43' 14" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: New Bedford v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely New Bedford

Hotely New Bedford: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely New Bedford: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě New Bedford, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě New Bedford Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě New Bedford. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města New Bedford

3D mapa New Bedford v Google Earth

satelitní 3D mapa New Bedford, Spojené státy americké

3D mapa New BedfordGoogle Earth – podívejte se na New Bedford z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu New Bedford dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu New Bedford shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa New Bedford, Spojené státy americké v Google Earth »

Letiště New Bedford a okolí

Letiště ve městě New Bedford a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích New Bedford říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast New Bedford (Spojené státy americké)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro New Bedford a celou oblast Spojené státy americké. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu New Bedford

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu New Bedford: textový odkaz

satelitní mapu New Bedford: obrázkový odkaz

satelitní mapu New Bedford

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu New Bedford: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu New Bedford: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu New Bedford: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Anguiatu v oblasti Asuncion Mita, Jutiapa, Guatemala
  2. Durykino v oblasti Solnechnogorskiy rayon, Moscovskaya Oblast, Rusko
  3. Ntoupou v oblasti Loandjili (Pointe Noire), Kouilou, Konžská republika (Brazzaville)
  4. Kancioginas v oblasti Ignalinos, Utena, Litva
  5. Dresnica v oblasti Srbija, Srbsko a Černá Hora

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.