3D mapa North Chicopee

Satelitní mapa North Chicopee

název bez diakritiky: North Chicopee
správní zařazení: Hampden County, Massachusetts, Spojené státy americké, Severní Amerika
zeměpisná poloha: 42° 11' 0" North, 72° 36' 0" West

North Chicopee a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa North ChicopeeVítejte na stránce věnované satelitní mapě North Chicopee. Název zobrazeného místa bez diakritiky je North Chicopee, administrativně je místo zařazeno do oblasti Hampden County, Massachusetts, Spojené státy americké, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 42° 11' 0" North, 72° 36' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: North Chicopee v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely North Chicopee

Hotely North Chicopee: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely North Chicopee: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě North Chicopee, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě North Chicopee Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě North Chicopee. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města North Chicopee

3D mapa North Chicopee v Google Earth

satelitní 3D mapa North Chicopee, Spojené státy americké

3D mapa North ChicopeeGoogle Earth – podívejte se na North Chicopee z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu North Chicopee dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu North Chicopee shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa North Chicopee, Spojené státy americké v Google Earth »

Letiště North Chicopee a okolí

Letiště ve městě North Chicopee a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích North Chicopee říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast North Chicopee (Spojené státy americké)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro North Chicopee a celou oblast Spojené státy americké. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu North Chicopee

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu North Chicopee: textový odkaz

satelitní mapu North Chicopee: obrázkový odkaz

satelitní mapu North Chicopee

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu North Chicopee: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu North Chicopee: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu North Chicopee: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Kampong Yawo v oblasti Narathiwat, Southern, Thajsko
  2. North Carlton v oblasti Lincolnshire County, East Midlands, England, Velká Británie
  3. Poselok Niva v oblasti Minsk, Bělorusko
  4. Zhangwulou v oblasti Dangshan, Anhui, Čína

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.