3D mapa Shaker Village

Satelitní mapa Shaker Village

název bez diakritiky: Shaker Village
správní zařazení: Middlesex County, Massachusetts, Spojené státy americké, Severní Amerika
zeměpisná poloha: 42° 31' 45" North, 71° 39' 0" West

Shaker Village a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Shaker VillageVítejte na stránce věnované satelitní mapě Shaker Village. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Shaker Village, administrativně je místo zařazeno do oblasti Middlesex County, Massachusetts, Spojené státy americké, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 42° 31' 45" North, 71° 39' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Shaker Village v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Shaker Village

Hotely Shaker Village: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Shaker Village: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Shaker Village, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Shaker Village Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Shaker Village. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Shaker Village

3D mapa Shaker Village v Google Earth

satelitní 3D mapa Shaker Village, Spojené státy americké

3D mapa Shaker VillageGoogle Earth – podívejte se na Shaker Village z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Shaker Village dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Shaker Village shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Shaker Village, Spojené státy americké v Google Earth »

Letiště Shaker Village a okolí

Letiště ve městě Shaker Village a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Shaker Village říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Shaker Village (Spojené státy americké)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Shaker Village a celou oblast Spojené státy americké. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Shaker Village

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Shaker Village: textový odkaz

satelitní mapu Shaker Village: obrázkový odkaz

satelitní mapu Shaker Village

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Shaker Village: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Shaker Village: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Shaker Village: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Kestanesoku v oblasti Kastamonu, Turecko
  2. Ban Khu Muang (1) v oblasti Suphan Buri, Central, Thajsko
  3. Takht-e Bastam-e Sofla v oblasti Ilam, Írán
  4. Santa Librada v oblasti Mapimi, Durango, Mexiko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.