3D mapa South Brooklyn

Satelitní mapa South Brooklyn

název bez diakritiky: South Brooklyn
správní zařazení: Kings County, New York, Spojené státy americké, Severní Amerika
zeměpisná poloha: 40° 41' 2" North, 73° 59' 45" West

South Brooklyn a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa South BrooklynVítejte na stránce věnované satelitní mapě South Brooklyn. Název zobrazeného místa bez diakritiky je South Brooklyn, administrativně je místo zařazeno do oblasti Kings County, New York, Spojené státy americké, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 40° 41' 2" North, 73° 59' 45" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: South Brooklyn v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely South Brooklyn

Hotely South Brooklyn: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely South Brooklyn: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě South Brooklyn, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě South Brooklyn Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě South Brooklyn. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města South Brooklyn

3D mapa South Brooklyn v Google Earth

satelitní 3D mapa South Brooklyn, Spojené státy americké

3D mapa South BrooklynGoogle Earth – podívejte se na South Brooklyn z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu South Brooklyn dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu South Brooklyn shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa South Brooklyn, Spojené státy americké v Google Earth »

Letiště South Brooklyn a okolí

Letiště ve městě South Brooklyn a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích South Brooklyn říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast South Brooklyn (Spojené státy americké)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro South Brooklyn a celou oblast Spojené státy americké. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu South Brooklyn

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu South Brooklyn: textový odkaz

satelitní mapu South Brooklyn: obrázkový odkaz

satelitní mapu South Brooklyn

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu South Brooklyn: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu South Brooklyn: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu South Brooklyn: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Lomonosovka v oblasti Vitsyebsk, Bělorusko
  2. Hanshir al Fass v oblasti Kasserine, Region 4, Tunisko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.