3D mapa Rochester

Satelitní mapa Rochester

název bez diakritiky: Rochester
správní zařazení: Monroe County, New York, Spojené státy americké, Severní Amerika
zeměpisná poloha: 43° 9' 17" North, 77° 36' 57" West

Rochester a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa RochesterVítejte na stránce věnované satelitní mapě Rochester. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Rochester, administrativně je místo zařazeno do oblasti Monroe County, New York, Spojené státy americké, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 43° 9' 17" North, 77° 36' 57" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Rochester v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Rochester

Hotely Rochester: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Rochester: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Rochester, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Rochester Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Rochester. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Vybrané hotely Rochester

3D mapa Rochester v Google Earth

satelitní 3D mapa Rochester, Spojené státy americké

3D mapa RochesterGoogle Earth – podívejte se na Rochester z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Rochester dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Rochester shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Rochester, Spojené státy americké v Google Earth »

Letiště Rochester a okolí

Letiště ve městě Rochester a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Rochester říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Rochester (Spojené státy americké)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Rochester a celou oblast Spojené státy americké. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Rochester

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Rochester: textový odkaz

satelitní mapu Rochester: obrázkový odkaz

satelitní mapu Rochester

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Rochester: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Rochester: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Rochester: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Nendorp v oblasti Leer, Weser-Ems, Niedersachsen, Německo
  2. Tri-Mottez v oblasti Liege, Wallonne, Belgie
  3. Plei Dei Go v oblasti Chu Pa, Gia Lai, Vietnam
  4. Mfenesini Mkubwa v oblasti Zansibar North, Kaskazini-Unguja, Tanzanie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.