3D mapa Baileyville

Satelitní mapa Baileyville

název bez diakritiky: Baileyville
správní zařazení: Orange County, New York, Spojené státy americké, Severní Amerika
zeměpisná poloha: 41° 28' 20" North, 74° 29' 2" West

Baileyville a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa BaileyvilleVítejte na stránce věnované satelitní mapě Baileyville. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Baileyville, administrativně je místo zařazeno do oblasti Orange County, New York, Spojené státy americké, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 41° 28' 20" North, 74° 29' 2" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Baileyville v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Baileyville

Hotely Baileyville: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Baileyville: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Baileyville, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Baileyville Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Baileyville. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Baileyville

3D mapa Baileyville v Google Earth

satelitní 3D mapa Baileyville, Spojené státy americké

3D mapa BaileyvilleGoogle Earth – podívejte se na Baileyville z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Baileyville dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Baileyville shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Baileyville, Spojené státy americké v Google Earth »

Letiště Baileyville a okolí

Letiště ve městě Baileyville a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Baileyville říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Baileyville (Spojené státy americké)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Baileyville a celou oblast Spojené státy americké. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Baileyville

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Baileyville: textový odkaz

satelitní mapu Baileyville: obrázkový odkaz

satelitní mapu Baileyville

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Baileyville: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Baileyville: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Baileyville: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Donja Pecka v oblasti Republika Srpska, Bosna a Hercegovina
  2. Bintosun v oblasti Agri, Turecko
  3. Vranesti v oblasti Balti, Moldávie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.