3D mapa Holiday Acres

Satelitní mapa Holiday Acres

název bez diakritiky: Holiday Acres
správní zařazení: Hamilton County, Ohio, Spojené státy americké, Severní Amerika
zeměpisná poloha: 39° 12' 11" North, 84° 22' 59" West

Holiday Acres a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Holiday AcresVítejte na stránce věnované satelitní mapě Holiday Acres. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Holiday Acres, administrativně je místo zařazeno do oblasti Hamilton County, Ohio, Spojené státy americké, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 39° 12' 11" North, 84° 22' 59" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Holiday Acres v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Holiday Acres

Hotely Holiday Acres: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Holiday Acres: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Holiday Acres, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Holiday Acres Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Holiday Acres. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Holiday Acres

3D mapa Holiday Acres v Google Earth

satelitní 3D mapa Holiday Acres, Spojené státy americké

3D mapa Holiday AcresGoogle Earth – podívejte se na Holiday Acres z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Holiday Acres dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Holiday Acres shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Holiday Acres, Spojené státy americké v Google Earth »

Letiště Holiday Acres a okolí

Letiště ve městě Holiday Acres a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Holiday Acres říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Holiday Acres (Spojené státy americké)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Holiday Acres a celou oblast Spojené státy americké. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Holiday Acres

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Holiday Acres: textový odkaz

satelitní mapu Holiday Acres: obrázkový odkaz

satelitní mapu Holiday Acres

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Holiday Acres: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Holiday Acres: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Holiday Acres: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Bhagiana Khurd v oblasti Kasur, Punjab, Pákistán
  2. Angarn v oblasti Vallentuna Kommun, Stockholms Lan, Švédsko
  3. Balaldie v oblasti Highland, Scotland, Scotland, Velká Británie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.