3D mapa Churchill Valley

Satelitní mapa Churchill Valley

název bez diakritiky: Churchill Valley
správní zařazení: Allegheny County, Pennsylvania, Spojené státy americké, Severní Amerika
zeměpisná poloha: 40° 27' 32" North, 79° 50' 2" West

Churchill Valley a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Churchill ValleyVítejte na stránce věnované satelitní mapě Churchill Valley. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Churchill Valley, administrativně je místo zařazeno do oblasti Allegheny County, Pennsylvania, Spojené státy americké, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 40° 27' 32" North, 79° 50' 2" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Churchill Valley v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Churchill Valley

Hotely Churchill Valley: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Churchill Valley: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Churchill Valley, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Churchill Valley Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Churchill Valley. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Churchill Valley

3D mapa Churchill Valley v Google Earth

satelitní 3D mapa Churchill Valley, Spojené státy americké

3D mapa Churchill ValleyGoogle Earth – podívejte se na Churchill Valley z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Churchill Valley dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Churchill Valley shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Churchill Valley, Spojené státy americké v Google Earth »

Letiště Churchill Valley a okolí

Letiště ve městě Churchill Valley a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Churchill Valley říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Churchill Valley (Spojené státy americké)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Churchill Valley a celou oblast Spojené státy americké. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Churchill Valley

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Churchill Valley: textový odkaz

satelitní mapu Churchill Valley: obrázkový odkaz

satelitní mapu Churchill Valley

vyhledávací box

satelitní mapy od Googlu



UPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Churchill Valley: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Churchill Valley: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Churchill Valley: velká mapa jako odkaz



náhodná místa

  1. Phumi Phteah Kor v oblasti Kandieng, Pursat, Kambodža
  2. Arroyo Naranja v oblasti Zacapu, Michoacan, Mexiko
  3. Xolo v oblasti Muli, Sichuan, Čína

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.