3D mapa Kenneys

Satelitní mapa Kenneys

název bez diakritiky: Kenneys
správní zařazení: Berks County, Pennsylvania, Spojené státy americké, Severní Amerika
zeměpisná poloha: 40° 9' 55" North, 75° 51' 5" West

Kenneys a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa KenneysVítejte na stránce věnované satelitní mapě Kenneys. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Kenneys, administrativně je místo zařazeno do oblasti Berks County, Pennsylvania, Spojené státy americké, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 40° 9' 55" North, 75° 51' 5" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Kenneys v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Kenneys

Hotely Kenneys: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Kenneys: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Kenneys, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Kenneys Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Kenneys. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Kenneys

3D mapa Kenneys v Google Earth

satelitní 3D mapa Kenneys, Spojené státy americké

3D mapa KenneysGoogle Earth – podívejte se na Kenneys z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Kenneys dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Kenneys shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Kenneys, Spojené státy americké v Google Earth »

Letiště Kenneys a okolí

Letiště ve městě Kenneys a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Kenneys říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Kenneys (Spojené státy americké)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Kenneys a celou oblast Spojené státy americké. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Kenneys

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Kenneys: textový odkaz

satelitní mapu Kenneys: obrázkový odkaz

satelitní mapu Kenneys

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Kenneys: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Kenneys: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Kenneys: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Milano v oblasti Milam County, Texas, Spojené státy americké
  2. Ban Bang Khamoi v oblasti Nakhon Pathom, Central, Thajsko
  3. Chahar Gesht v oblasti Horasan, Írán
  4. Malhul-li v oblasti Kyongsangnam-Do, Korejská republika
  5. Sapaw v oblasti Manya Krobo, Eastern, Ghana
  6. Sugarloaf Vista v oblasti Montgomery County, Maryland, Spojené státy americké

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.