3D mapa Rodriguez Hevia

Satelitní mapa Rodriguez Hevia

název bez diakritiky: Rodriguez Hevia
správní zařazení: Cidra Municipio, Puerto Rico, Spojené státy americké, Severní Amerika
zeměpisná poloha: 18° 11' 40" North, 66° 10' 14" West

Rodriguez Hevia a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Rodriguez HeviaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Rodriguez Hevia. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Rodriguez Hevia, administrativně je místo zařazeno do oblasti Cidra Municipio, Puerto Rico, Spojené státy americké, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 18° 11' 40" North, 66° 10' 14" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Rodriguez Hevia v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Rodriguez Hevia

Hotely Rodriguez Hevia: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Rodriguez Hevia: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Rodriguez Hevia, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Rodriguez Hevia Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Rodriguez Hevia. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Rodriguez Hevia

3D mapa Rodriguez Hevia v Google Earth

satelitní 3D mapa Rodriguez Hevia, Spojené státy americké

3D mapa Rodriguez HeviaGoogle Earth – podívejte se na Rodriguez Hevia z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Rodriguez Hevia dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Rodriguez Hevia shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Rodriguez Hevia, Spojené státy americké v Google Earth »

Letiště Rodriguez Hevia a okolí

Letiště ve městě Rodriguez Hevia a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Rodriguez Hevia říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Rodriguez Hevia (Spojené státy americké)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Rodriguez Hevia a celou oblast Spojené státy americké. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Rodriguez Hevia

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Rodriguez Hevia: textový odkaz

satelitní mapu Rodriguez Hevia: obrázkový odkaz

satelitní mapu Rodriguez Hevia

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Rodriguez Hevia: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Rodriguez Hevia: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Rodriguez Hevia: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Ibarrapampa v oblasti Caraveli, Arequipa, Peru
  2. Salins-les-Thermes v oblasti Albertville, Savoie, Rhone-Alpes, Francie
  3. Trodovichi v oblasti Vitsyebsk, Bělorusko
  4. Shalgina v oblasti Yurlinskiy rayon, Komi-Permyatskiy AOk, Rusko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.