3D mapa Hacienda Ana Maria

Satelitní mapa Hacienda Ana Maria

název bez diakritiky: Hacienda Ana Maria
správní zařazení: Ponce Municipio, Puerto Rico, Spojené státy americké, Severní Amerika
zeměpisná poloha: 18° 3' 20" North, 66° 33' 57" West

Hacienda Ana Maria a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Hacienda Ana MariaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Hacienda Ana Maria. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Hacienda Ana Maria, administrativně je místo zařazeno do oblasti Ponce Municipio, Puerto Rico, Spojené státy americké, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 18° 3' 20" North, 66° 33' 57" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Hacienda Ana Maria v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Hacienda Ana Maria

Hotely Hacienda Ana Maria: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Hacienda Ana Maria: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Hacienda Ana Maria, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Hacienda Ana Maria Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Hacienda Ana Maria. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Hacienda Ana Maria

3D mapa Hacienda Ana Maria v Google Earth

satelitní 3D mapa Hacienda Ana Maria, Spojené státy americké

3D mapa Hacienda Ana MariaGoogle Earth – podívejte se na Hacienda Ana Maria z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Hacienda Ana Maria dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Hacienda Ana Maria shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Hacienda Ana Maria, Spojené státy americké v Google Earth »

Letiště Hacienda Ana Maria a okolí

Letiště ve městě Hacienda Ana Maria a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Hacienda Ana Maria říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Hacienda Ana Maria (Spojené státy americké)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Hacienda Ana Maria a celou oblast Spojené státy americké. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Hacienda Ana Maria

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Hacienda Ana Maria: textový odkaz

satelitní mapu Hacienda Ana Maria: obrázkový odkaz

satelitní mapu Hacienda Ana Maria

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Hacienda Ana Maria: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Hacienda Ana Maria: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Hacienda Ana Maria: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Taingtaya v oblasti Pyu, Bago (Pegu), Barma
  2. Nazlat Bashir v oblasti Al Fayyum (Fayoum), Upper Egypt, Egypt
  3. Bhararian v oblasti Mirpur, Jammu and Kashmir, Pákistán
  4. Skorici v oblasti Zadar-Knin, Chorvatsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.