loading

Corpus Christi hotely: Hampton Inn & Suites Corpus Christi I-37 - Navigation Boulevard hotel

Hampton Inn & Suites Corpus Christi I-37 - Navigation Boulevard

základní informace

třída: **
adresa hotelu: 917 North Navigation Boulevard, TX 78408 Corpus Christi (Texas)
zeměpisná poloha: 27° 48' 9" severní šířky, 97° 27' 12" západní délky
oblast: Nueces County, Texas, Spojené státy americké
počet pokojů: 80

popis hotelu

Tento Corpus Christi hotel features pohodlný přístup na Interstate 37 a nabízí mnoho moderních zařízení, včetně obchodního centra, spolu s moderní ubytování featuring-plochou obrazovkou.


Hampton Inn & Suites Corpus Christi I-37 - Navigation Boulevard hotel: rezervace ubytování

Rezervujte si pokoj v hotelu Hampton Inn & Suites Corpus Christi I-37 - Navigation Boulevard hotel on-line a ušetřete peníze. Garance nejnižší ceny!

Hampton Inn & Suites Corpus Christi I-37 - Navigation Boulevard – podrobné informace & rezervace »

Hampton Inn & Suites Corpus Christi I-37 - Navigation Boulevard hotel: nízké ceny, žádné rezervační poplatky.

Zadejte datum svého pobytu, abyste zjistili, zda není hotel v daný termín již obsazený.

datum příjezdu
datum odjezdu

Proč si rezervovat hotel Hampton Inn & Suites Corpus Christi I-37 - Navigation Boulevard hotel u nás

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Corpus Christi, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouhou si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek (viz konkrétní podmínky na stránce hotelu) – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Corpus Christi. Pamatujte si: na Maplandia.cz je společností Booking.com garantována nejnižší možná cena. Kvalita popisu hotelu v českém jazyce nemusí odpovídat standardům Maplandia.cz. Děkujeme za pochopení.

Hotel leží na adrese 917 North Navigation Boulevard ve městě Corpus Christi, Nueces County, Texas, Spojené státy americké – viz mapa Corpus Christi ».

Hotely blízko hotelu Hampton Inn & Suites Corpus Christi I-37 - Navigation Boulevard hotel

Hotely v okolí hotelu Hampton Inn & Suites Corpus Christi I-37 - Navigation Boulevard hotel jsou seřazeny podle vzdálenosti od hotelu.

Další hotely ve městě Corpus Christi

Velká letiště blízko hotelu Hampton Inn & Suites Corpus Christi I-37 - Navigation Boulevard hotel

V následujícím seznamu jsou uvedena velká letiště ležící blízko hotelu Hampton Inn & Suites Corpus Christi I-37 - Navigation Boulevard hotel. Letiště jsou jsou seřazena podle vzdálenosti od hotelu.

Další letiště v okolí hotelu Hampton Inn & Suites Corpus Christi I-37 - Navigation Boulevard hotel

Letiště blízko hotelu Hampton Inn & Suites Corpus Christi I-37 - Navigation Boulevard hotel, která nejsou uvedena v předchozím seznamu.

Tipy na výlety během pobytu v hotelu Hampton Inn & Suites Corpus Christi I-37 - Navigation Boulevard hotel

V následujícím přehledu uvádíme města v okolí hotelu Hampton Inn & Suites Corpus Christi I-37 - Navigation Boulevard hotel. Města jsou seřazena podle vzdálenosti vzdálenosti z centra do hotelu.
Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.