3D mapa Padgett

Satelitní mapa Padgett

název bez diakritiky: Padgett
správní zařazení: Young County, Texas, Spojené státy americké, Severní Amerika
zeměpisná poloha: 33° 18' 3" North, 98° 54' 36" West

Padgett a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa PadgettVítejte na stránce věnované satelitní mapě Padgett. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Padgett, administrativně je místo zařazeno do oblasti Young County, Texas, Spojené státy americké, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 33° 18' 3" North, 98° 54' 36" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Padgett v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Padgett

Hotely Padgett: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Padgett: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Padgett, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Padgett Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Padgett. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Padgett

3D mapa Padgett v Google Earth

satelitní 3D mapa Padgett, Spojené státy americké

3D mapa PadgettGoogle Earth – podívejte se na Padgett z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Padgett dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Padgett shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Padgett, Spojené státy americké v Google Earth »

Letiště Padgett a okolí

Letiště ve městě Padgett a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Padgett říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Padgett (Spojené státy americké)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Padgett a celou oblast Spojené státy americké. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Padgett

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Padgett: textový odkaz

satelitní mapu Padgett: obrázkový odkaz

satelitní mapu Padgett

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Padgett: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Padgett: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Padgett: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Kaxholmen v oblasti Jonkoping Kommun, Jonkopings Lan, Švédsko
  2. Fangsjo v oblasti Hylte Kommun, Hallands Lan, Švédsko
  3. Romanovka v oblasti Osh, Kyrgyzstán
  4. Kinanoan v oblasti Bohol, Region 7, Filipíny
  5. Josephine v oblasti Baldwin County, Alabama, Spojené státy americké

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.