3D mapa Alleghany

Satelitní mapa Alleghany

název bez diakritiky: Alleghany
správní zařazení: Alleghany County, Virginia, Spojené státy americké, Severní Amerika
zeměpisná poloha: 37° 44' 50" North, 80° 14' 26" West

Alleghany a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa AlleghanyVítejte na stránce věnované satelitní mapě Alleghany. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Alleghany, administrativně je místo zařazeno do oblasti Alleghany County, Virginia, Spojené státy americké, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 37° 44' 50" North, 80° 14' 26" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Alleghany v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Alleghany

Hotely Alleghany: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Alleghany: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Alleghany, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Alleghany Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Alleghany. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Alleghany

3D mapa Alleghany v Google Earth

satelitní 3D mapa Alleghany, Spojené státy americké

3D mapa AlleghanyGoogle Earth – podívejte se na Alleghany z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Alleghany dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Alleghany shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Alleghany, Spojené státy americké v Google Earth »

Letiště Alleghany a okolí

Letiště ve městě Alleghany a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Alleghany říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Alleghany (Spojené státy americké)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Alleghany a celou oblast Spojené státy americké. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Alleghany

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Alleghany: textový odkaz

satelitní mapu Alleghany: obrázkový odkaz

satelitní mapu Alleghany

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Alleghany: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Alleghany: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Alleghany: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. La Loma v oblasti Tatumbla, Francisco Morazan, Honduras
  2. Mochianwala v oblasti Multan, Punjab, Pákistán
  3. Mount Zion v oblasti Davie County, North Carolina, Spojené státy americké

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.