3D mapa Roxboro

Satelitní mapa Roxboro

název bez diakritiky: Roxboro
správní zařazení: Adams County, Washington, Spojené státy americké, Severní Amerika
zeměpisná poloha: 46° 57' 9" North, 118° 51' 12" West

Roxboro a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa RoxboroVítejte na stránce věnované satelitní mapě Roxboro. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Roxboro, administrativně je místo zařazeno do oblasti Adams County, Washington, Spojené státy americké, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 46° 57' 9" North, 118° 51' 12" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Roxboro v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Roxboro

Hotely Roxboro: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Roxboro: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Roxboro, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Roxboro Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Roxboro. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Roxboro

3D mapa Roxboro v Google Earth

satelitní 3D mapa Roxboro, Spojené státy americké

3D mapa RoxboroGoogle Earth – podívejte se na Roxboro z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Roxboro dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Roxboro shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Roxboro, Spojené státy americké v Google Earth »

Letiště Roxboro a okolí

Letiště ve městě Roxboro a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Roxboro říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Roxboro (Spojené státy americké)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Roxboro a celou oblast Spojené státy americké. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Roxboro

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Roxboro: textový odkaz

satelitní mapu Roxboro: obrázkový odkaz

satelitní mapu Roxboro

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Roxboro: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Roxboro: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Roxboro: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Mount Moses v oblasti Saint Andrew, Jamajka
  2. Wan Motle v oblasti Pang-Yang, Shan, Barma
  3. Shangge v oblasti Luoning, Henan, Čína
  4. Bois Tina v oblasti Nord, Haiti

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.