3D mapa Rock Island

Satelitní mapa Rock Island

název bez diakritiky: Rock Island
správní zařazení: Douglas County, Washington, Spojené státy americké, Severní Amerika
zeměpisná poloha: 47° 22' 38" North, 120° 8' 34" West

Rock Island a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Rock IslandVítejte na stránce věnované satelitní mapě Rock Island. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Rock Island, administrativně je místo zařazeno do oblasti Douglas County, Washington, Spojené státy americké, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 47° 22' 38" North, 120° 8' 34" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Rock Island v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Rock Island

Hotely Rock Island: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Rock Island: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Rock Island, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Rock Island Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Rock Island. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Rock Island

3D mapa Rock Island v Google Earth

satelitní 3D mapa Rock Island, Spojené státy americké

3D mapa Rock IslandGoogle Earth – podívejte se na Rock Island z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Rock Island dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Rock Island shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Rock Island, Spojené státy americké v Google Earth »

Letiště Rock Island a okolí

Letiště ve městě Rock Island a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Rock Island říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Rock Island (Spojené státy americké)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Rock Island a celou oblast Spojené státy americké. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Rock Island

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Rock Island: textový odkaz

satelitní mapu Rock Island: obrázkový odkaz

satelitní mapu Rock Island

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Rock Island: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Rock Island: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Rock Island: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Casal de Lobos v oblasti Leiria, Pinhal Litoral, Centro, Portugalsko
  2. Fello Atigou v oblasti Dinguiraye, Kankan, Guinea
  3. Ahmadabad v oblasti Fars, Írán

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.