3D mapa Basnettville

Satelitní mapa Basnettville

název bez diakritiky: Basnettville
správní zařazení: Marion County, West Virginia, Spojené státy americké, Severní Amerika
zeměpisná poloha: 39° 35' 10" North, 80° 14' 9" West

Basnettville a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa BasnettvilleVítejte na stránce věnované satelitní mapě Basnettville. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Basnettville, administrativně je místo zařazeno do oblasti Marion County, West Virginia, Spojené státy americké, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 39° 35' 10" North, 80° 14' 9" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Basnettville v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Basnettville

Hotely Basnettville: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Basnettville: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Basnettville, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Basnettville Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Basnettville. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Basnettville

3D mapa Basnettville v Google Earth

satelitní 3D mapa Basnettville, Spojené státy americké

3D mapa BasnettvilleGoogle Earth – podívejte se na Basnettville z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Basnettville dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Basnettville shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Basnettville, Spojené státy americké v Google Earth »

Letiště Basnettville a okolí

Letiště ve městě Basnettville a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Basnettville říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Basnettville (Spojené státy americké)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Basnettville a celou oblast Spojené státy americké. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Basnettville

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Basnettville: textový odkaz

satelitní mapu Basnettville: obrázkový odkaz

satelitní mapu Basnettville

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Basnettville: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Basnettville: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Basnettville: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Heishichuan v oblasti Gaolan, Gansu, Čína
  2. Banhidymajor v oblasti Bekes, Maďarsko
  3. Yul-tong v oblasti Kaesong, Korejská lidově demokratická republika (KLDR)

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.