3D mapa Pineridge North

Satelitní mapa Pineridge North

název bez diakritiky: Pineridge North
správní zařazení: Monongalia County, West Virginia, Spojené státy americké, Severní Amerika
zeměpisná poloha: 39° 39' 49" North, 79° 57' 12" West

Pineridge North a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Pineridge NorthVítejte na stránce věnované satelitní mapě Pineridge North. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Pineridge North, administrativně je místo zařazeno do oblasti Monongalia County, West Virginia, Spojené státy americké, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 39° 39' 49" North, 79° 57' 12" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Pineridge North v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Pineridge North

Hotely Pineridge North: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Pineridge North: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Pineridge North, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Pineridge North Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Pineridge North. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Pineridge North

3D mapa Pineridge North v Google Earth

satelitní 3D mapa Pineridge North, Spojené státy americké

3D mapa Pineridge NorthGoogle Earth – podívejte se na Pineridge North z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Pineridge North dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Pineridge North shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Pineridge North, Spojené státy americké v Google Earth »

Letiště Pineridge North a okolí

Letiště ve městě Pineridge North a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Pineridge North říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Pineridge North (Spojené státy americké)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Pineridge North a celou oblast Spojené státy americké. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Pineridge North

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Pineridge North: textový odkaz

satelitní mapu Pineridge North: obrázkový odkaz

satelitní mapu Pineridge North

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Pineridge North: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Pineridge North: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Pineridge North: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Zoulien v oblasti Ouest, Haiti
  2. Nimru Mir Bahar v oblasti Hyderabad, Sind, Pákistán
  3. K'ontore v oblasti North West Shewa, Oromiya, Etiopie
  4. York Furnace v oblasti York County, Pennsylvania, Spojené státy americké

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.