3D mapa Herceg-Novi

Satelitní mapa Herceg-Novi

název bez diakritiky: Herceg-Novi
správní zařazení: Crna Gora, Srbsko a Černá Hora, Evropa
zeměpisná poloha: 42° 27' 11" North, 18° 32' 15" East

Herceg-Novi a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Herceg-NoviVítejte na stránce věnované satelitní mapě Herceg-Novi. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Herceg-Novi, administrativně je místo zařazeno do oblasti Crna Gora, Srbsko a Černá Hora, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 42° 27' 11" North, 18° 32' 15" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Herceg-Novi v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Herceg-Novi

Hotely Herceg-Novi: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Herceg-Novi: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Herceg-Novi, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Herceg-Novi Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Herceg-Novi. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Vybrané hotely Herceg-Novi

3D mapa Herceg-Novi v Google Earth

satelitní 3D mapa Herceg-Novi, Srbsko a Černá Hora

3D mapa Herceg-NoviGoogle Earth – podívejte se na Herceg-Novi z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Herceg-Novi dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Herceg-Novi shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Herceg-Novi, Srbsko a Černá Hora v Google Earth »

Letiště Herceg-Novi a okolí

Letiště ve městě Herceg-Novi a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Herceg-Novi říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Herceg-Novi (Srbsko a Černá Hora)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Herceg-Novi a celou oblast Srbsko a Černá Hora. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Herceg-Novi

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Herceg-Novi: textový odkaz

satelitní mapu Herceg-Novi: obrázkový odkaz

satelitní mapu Herceg-Novi

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Herceg-Novi: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Herceg-Novi: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Herceg-Novi: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Dongbeizhaoshi v oblasti Wuqiang, Hebei, Čína
  2. Rannakula v oblasti Padise, Harju, Estonsko
  3. Al `Uzaym v oblasti Diyala, Irák
  4. Ciater v oblasti Bandung, Jawa Barat, Indonésie
  5. Kirk of Shotts v oblasti North Lanarkshire, Scotland, Scotland, Velká Británie
  6. Klemenshof v oblasti Erftkreis, Koln, Nordrhein-Westfalen, Německo

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.