3D mapa Jabuka

Satelitní mapa Jabuka

název bez diakritiky: Jabuka
správní zařazení: Crna Gora, Srbsko a Černá Hora, Evropa
zeměpisná poloha: 42° 25' 22" North, 18° 54' 54" East

Jabuka a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa JabukaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Jabuka. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Jabuka, administrativně je místo zařazeno do oblasti Crna Gora, Srbsko a Černá Hora, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 42° 25' 22" North, 18° 54' 54" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Jabuka v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Jabuka

Hotely Jabuka: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Jabuka: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Jabuka, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Jabuka Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Jabuka. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Jabuka

3D mapa Jabuka v Google Earth

satelitní 3D mapa Jabuka, Srbsko a Černá Hora

3D mapa JabukaGoogle Earth – podívejte se na Jabuka z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Jabuka dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Jabuka shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Jabuka, Srbsko a Černá Hora v Google Earth »

Letiště Jabuka a okolí

Letiště ve městě Jabuka a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Jabuka říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Jabuka (Srbsko a Černá Hora)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Jabuka a celou oblast Srbsko a Černá Hora. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Jabuka

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Jabuka: textový odkaz

satelitní mapu Jabuka: obrázkový odkaz

satelitní mapu Jabuka

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Jabuka: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Jabuka: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Jabuka: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Pyengana West v oblasti Break ODay, Tasmania, Austrálie
  2. Mazblidene v oblasti Saldus, Lotyšsko
  3. Pengok Kidul v oblasti Sleman, D.I Yogyakarta, Indonésie
  4. Mitikas v oblasti Rodhopi, Thraki, Řecko
  5. Tazeh Kand-e Muran v oblasti East Azarbayejan, Írán

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.