3D mapa Jankovo Selo

Satelitní mapa Jankovo Selo

název bez diakritiky: Jankovo Selo
správní zařazení: Crna Gora, Srbsko a Černá Hora, Evropa
zeměpisná poloha: 42° 35' 11" North, 18° 39' 29" East

Jankovo Selo a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Jankovo SeloVítejte na stránce věnované satelitní mapě Jankovo Selo. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Jankovo Selo, administrativně je místo zařazeno do oblasti Crna Gora, Srbsko a Černá Hora, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 42° 35' 11" North, 18° 39' 29" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Jankovo Selo v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Jankovo Selo

Hotely Jankovo Selo: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Jankovo Selo: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Jankovo Selo, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Jankovo Selo Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Jankovo Selo. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Jankovo Selo

3D mapa Jankovo Selo v Google Earth

satelitní 3D mapa Jankovo Selo, Srbsko a Černá Hora

3D mapa Jankovo SeloGoogle Earth – podívejte se na Jankovo Selo z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Jankovo Selo dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Jankovo Selo shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Jankovo Selo, Srbsko a Černá Hora v Google Earth »

Letiště Jankovo Selo a okolí

Letiště ve městě Jankovo Selo a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Jankovo Selo říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Jankovo Selo (Srbsko a Černá Hora)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Jankovo Selo a celou oblast Srbsko a Černá Hora. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Jankovo Selo

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Jankovo Selo: textový odkaz

satelitní mapu Jankovo Selo: obrázkový odkaz

satelitní mapu Jankovo Selo

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Jankovo Selo: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Jankovo Selo: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Jankovo Selo: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Vukicevica v oblasti Srbija, Srbsko a Černá Hora
  2. Emrici v oblasti Federacija Bosne i Hercegovine, Bosna a Hercegovina
  3. Meruoca v oblasti Meruoca, Ceara, Brazílie
  4. Luhechong v oblasti Changning, Hunan, Čína

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.