3D mapa Konik

Satelitní mapa Konik

název bez diakritiky: Konik
správní zařazení: Crna Gora, Srbsko a Černá Hora, Evropa
zeměpisná poloha: 42° 26' 13" North, 19° 17' 0" East

Konik a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa KonikVítejte na stránce věnované satelitní mapě Konik. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Konik, administrativně je místo zařazeno do oblasti Crna Gora, Srbsko a Černá Hora, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 42° 26' 13" North, 19° 17' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Konik v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Konik

Hotely Konik: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Konik: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Konik, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Konik Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Konik. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Konik

3D mapa Konik v Google Earth

satelitní 3D mapa Konik, Srbsko a Černá Hora

3D mapa KonikGoogle Earth – podívejte se na Konik z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Konik dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Konik shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Konik, Srbsko a Černá Hora v Google Earth »

Letiště Konik a okolí

Letiště ve městě Konik a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Konik říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Konik (Srbsko a Černá Hora)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Konik a celou oblast Srbsko a Černá Hora. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Konik

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Konik: textový odkaz

satelitní mapu Konik: obrázkový odkaz

satelitní mapu Konik

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Konik: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Konik: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Konik: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. San Jose v oblasti Inirida, Guania, Kolumbie
  2. Chalybeate Springs v oblasti Yell County, Arkansas, Spojené státy americké
  3. Daganhe v oblasti Wutai, Shanxi, Čína
  4. ParsahSu v oblasti Mazandaran, Írán
  5. Tambo Inga v oblasti Lima, Lima, Peru

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.