3D mapa Kruševica

Satelitní mapa Kruševica

název bez diakritiky: Krusevica
správní zařazení: Crna Gora, Srbsko a Černá Hora, Evropa
zeměpisná poloha: 42° 12' 55" North, 18° 57' 2" East

Kruševica a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa KrusevicaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Kruševica. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Krusevica, administrativně je místo zařazeno do oblasti Crna Gora, Srbsko a Černá Hora, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 42° 12' 55" North, 18° 57' 2" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Kruševica v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Kruševica

Hotely Kruševica: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Kruševica: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Kruševica, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Kruševica Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Kruševica. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Kruševica

3D mapa Kruševica v Google Earth

satelitní 3D mapa Kruševica, Srbsko a Černá Hora

3D mapa KruševicaGoogle Earth – podívejte se na Kruševica z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Kruševica dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Kruševica shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Kruševica, Srbsko a Černá Hora v Google Earth »

Letiště Kruševica a okolí

Letiště ve městě Kruševica a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Kruševica říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Kruševica (Srbsko a Černá Hora)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Kruševica a celou oblast Srbsko a Černá Hora. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Kruševica

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Kruševica: textový odkaz

satelitní mapu Kruševica: obrázkový odkaz

satelitní mapu Kruševica

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Kruševica: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Kruševica: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Kruševica: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Lapo v oblasti Raul Leoni, Bolivar, Venezuela
  2. `Ali Qandu v oblasti West Azarbayejan, Írán

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.