3D mapa Podgorica

Satelitní mapa Podgorica

název bez diakritiky: Podgorica
správní zařazení: Crna Gora, Srbsko a Černá Hora, Evropa
zeměpisná poloha: 42° 26' 28" North, 19° 15' 49" East

Podgorica a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa PodgoricaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Podgorica. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Podgorica, administrativně je místo zařazeno do oblasti Crna Gora, Srbsko a Černá Hora, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 42° 26' 28" North, 19° 15' 49" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Podgorica v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Podgorica

Hotely Podgorica: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Podgorica: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Podgorica, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Podgorica Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Podgorica. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Vybrané hotely Podgorica

3D mapa Podgorica v Google Earth

satelitní 3D mapa Podgorica, Srbsko a Černá Hora

3D mapa PodgoricaGoogle Earth – podívejte se na Podgorica z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Podgorica dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Podgorica shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Podgorica, Srbsko a Černá Hora v Google Earth »

Letiště Podgorica a okolí

Letiště ve městě Podgorica a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Podgorica říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Podgorica (Srbsko a Černá Hora)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Podgorica a celou oblast Srbsko a Černá Hora. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Podgorica

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Podgorica: textový odkaz

satelitní mapu Podgorica: obrázkový odkaz

satelitní mapu Podgorica

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Podgorica: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Podgorica: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Podgorica: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. El Higueron v oblasti Paicol, Huila, Kolumbie
  2. View Condominiums v oblasti Salt Lake County, Utah, Spojené státy americké
  3. Kachumbala v oblasti Bukedea, Kumi, Uganda
  4. Calezera v oblasti Gorongosa, Sofala, Mozambik
  5. Newtown v oblasti Waterford, South East, Irsko
  6. San Luis v oblasti San Luis, Comayagua, Honduras

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.