3D mapa Prijevorac

Satelitní mapa Prijevorac

název bez diakritiky: Prijevorac
správní zařazení: Crna Gora, Srbsko a Černá Hora, Evropa
zeměpisná poloha: 42° 12' 12" North, 18° 57' 22" East

Prijevorac a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa PrijevoracVítejte na stránce věnované satelitní mapě Prijevorac. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Prijevorac, administrativně je místo zařazeno do oblasti Crna Gora, Srbsko a Černá Hora, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 42° 12' 12" North, 18° 57' 22" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Prijevorac v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Prijevorac

Hotely Prijevorac: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Prijevorac: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Prijevorac, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Prijevorac Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Prijevorac. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Prijevorac

3D mapa Prijevorac v Google Earth

satelitní 3D mapa Prijevorac, Srbsko a Černá Hora

3D mapa PrijevoracGoogle Earth – podívejte se na Prijevorac z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Prijevorac dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Prijevorac shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Prijevorac, Srbsko a Černá Hora v Google Earth »

Letiště Prijevorac a okolí

Letiště ve městě Prijevorac a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Prijevorac říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Prijevorac (Srbsko a Černá Hora)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Prijevorac a celou oblast Srbsko a Černá Hora. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Prijevorac

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Prijevorac: textový odkaz

satelitní mapu Prijevorac: obrázkový odkaz

satelitní mapu Prijevorac

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Prijevorac: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Prijevorac: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Prijevorac: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Priorei v oblasti Hagen, Arnsberg, Nordrhein-Westfalen, Německo
  2. Sauvazou v oblasti Montbrison, Loire, Rhone-Alpes, Francie
  3. Ban Bamkha v oblasti Khoua, Phongsaly, Laos
  4. Verneuil-sur-Igneraie v oblasti la Chatre, Indre, Centre, Francie
  5. Osteragard v oblasti Arhus, Arhus, Dánsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.