3D mapa Šakovica

Satelitní mapa Šakovica

název bez diakritiky: Sakovica
správní zařazení: Kosovo, Srbsko a Černá Hora, Evropa
zeměpisná poloha: 42° 48' 47" North, 21° 10' 12" East

Šakovica a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa SakovicaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Šakovica. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Sakovica, administrativně je místo zařazeno do oblasti Kosovo, Srbsko a Černá Hora, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 42° 48' 47" North, 21° 10' 12" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Šakovica v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Šakovica

Hotely Šakovica: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Šakovica: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Šakovica, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Šakovica Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Šakovica. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Šakovica

3D mapa Šakovica v Google Earth

satelitní 3D mapa Šakovica, Srbsko a Černá Hora

3D mapa ŠakovicaGoogle Earth – podívejte se na Šakovica z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Šakovica dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Šakovica shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Šakovica, Srbsko a Černá Hora v Google Earth »

Letiště Šakovica a okolí

Letiště ve městě Šakovica a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Šakovica říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Šakovica (Srbsko a Černá Hora)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Šakovica a celou oblast Srbsko a Černá Hora. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Šakovica

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Šakovica: textový odkaz

satelitní mapu Šakovica: obrázkový odkaz

satelitní mapu Šakovica

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Šakovica: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Šakovica: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Šakovica: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Payalebak v oblasti Serang, Jawa Barat, Indonésie
  2. Sudwinsen v oblasti Celle, Luneburg, Niedersachsen, Německo
  3. Norman v oblasti Richmond County, North Carolina, Spojené státy americké
  4. Boa Vista dos Oleos v oblasti Serrania, Minas Gerais, Brazílie
  5. Alsomajor v oblasti Zala, Maďarsko
  6. Liangwushan v oblasti Lichuan, Hubei, Čína

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.