3D mapa Jezgroviće

Satelitní mapa Jezgroviće

název bez diakritiky: Jezgrovice
správní zařazení: Srbija, Srbsko a Černá Hora, Evropa
zeměpisná poloha: 42° 58' 26" North, 20° 28' 52" East

Jezgroviće a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa JezgroviceVítejte na stránce věnované satelitní mapě Jezgroviće. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Jezgrovice, administrativně je místo zařazeno do oblasti Srbija, Srbsko a Černá Hora, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 42° 58' 26" North, 20° 28' 52" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Jezgroviće v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Jezgroviće

Hotely Jezgroviće: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Jezgroviće: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Jezgroviće, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Jezgroviće Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Jezgroviće. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Jezgroviće

3D mapa Jezgroviće v Google Earth

satelitní 3D mapa Jezgroviće, Srbsko a Černá Hora

3D mapa JezgrovićeGoogle Earth – podívejte se na Jezgroviće z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Jezgroviće dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Jezgroviće shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Jezgroviće, Srbsko a Černá Hora v Google Earth »

Letiště Jezgroviće a okolí

Letiště ve městě Jezgroviće a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Jezgroviće říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Jezgroviće (Srbsko a Černá Hora)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Jezgroviće a celou oblast Srbsko a Černá Hora. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Jezgroviće

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Jezgroviće: textový odkaz

satelitní mapu Jezgroviće: obrázkový odkaz

satelitní mapu Jezgroviće

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Jezgroviće: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Jezgroviće: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Jezgroviće: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Veselyy v oblasti Krasnodarskiy Kray, Rusko
  2. Mun-ch'on v oblasti South Hwanghae, Korejská lidově demokratická republika (KLDR)
  3. Kot Sati v oblasti Faisalabad, Punjab, Pákistán
  4. Thien Linh v oblasti Nghi Xuan, Ha Tinh, Vietnam

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.