3D mapa Preki Šor

Satelitní mapa Preki Šor

název bez diakritiky: Preki Sor
správní zařazení: Srbija, Srbsko a Černá Hora, Evropa
zeměpisná poloha: 44° 42' 31" North, 19° 22' 59" East

Preki Šor a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Preki SorVítejte na stránce věnované satelitní mapě Preki Šor. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Preki Sor, administrativně je místo zařazeno do oblasti Srbija, Srbsko a Černá Hora, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 44° 42' 31" North, 19° 22' 59" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Preki Šor v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Preki Šor

Hotely Preki Šor: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Preki Šor: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Preki Šor, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Preki Šor Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Preki Šor. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Preki Šor

3D mapa Preki Šor v Google Earth

satelitní 3D mapa Preki Šor, Srbsko a Černá Hora

3D mapa Preki ŠorGoogle Earth – podívejte se na Preki Šor z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Preki Šor dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Preki Šor shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Preki Šor, Srbsko a Černá Hora v Google Earth »

Letiště Preki Šor a okolí

Letiště ve městě Preki Šor a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Preki Šor říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Preki Šor (Srbsko a Černá Hora)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Preki Šor a celou oblast Srbsko a Černá Hora. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Preki Šor

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Preki Šor: textový odkaz

satelitní mapu Preki Šor: obrázkový odkaz

satelitní mapu Preki Šor

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Preki Šor: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Preki Šor: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Preki Šor: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Hongdun v oblasti Shunchang, Fujian, Čína
  2. Svarthamn v oblasti Sundsvall Kommun, Vasternorrlands Lan, Švédsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.