3D mapa Vinorača

Satelitní mapa Vinorača

název bez diakritiky: Vinoraca
správní zařazení: Srbija, Srbsko a Černá Hora, Evropa
zeměpisná poloha: 43° 57' 59" North, 21° 13' 51" East

Vinorača a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa VinoracaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Vinorača. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Vinoraca, administrativně je místo zařazeno do oblasti Srbija, Srbsko a Černá Hora, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 43° 57' 59" North, 21° 13' 51" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Vinorača v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Vinorača

Hotely Vinorača: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Vinorača: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Vinorača, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Vinorača Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Vinorača. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Vinorača

3D mapa Vinorača v Google Earth

satelitní 3D mapa Vinorača, Srbsko a Černá Hora

3D mapa VinoračaGoogle Earth – podívejte se na Vinorača z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Vinorača dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Vinorača shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Vinorača, Srbsko a Černá Hora v Google Earth »

Letiště Vinorača a okolí

Letiště ve městě Vinorača a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Vinorača říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Vinorača (Srbsko a Černá Hora)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Vinorača a celou oblast Srbsko a Černá Hora. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Vinorača

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Vinorača: textový odkaz

satelitní mapu Vinorača: obrázkový odkaz

satelitní mapu Vinorača

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Vinorača: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Vinorača: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Vinorača: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Numanovici v oblasti Federacija Bosne i Hercegovine, Bosna a Hercegovina
  2. Fagau v oblasti Upper Nile, Súdán
  3. Dangdeur v oblasti Bandung, Jawa Barat, Indonésie
  4. Jaunzemji v oblasti Aluksnes, Lotyšsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.