3D mapa Alutgama

Satelitní mapa Alutgama

název bez diakritiky: Alutgama
správní zařazení: North Western, Srí Lanka, Asie
zeměpisná poloha: 7° 35' 0" North, 80° 14' 0" East

Alutgama a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa AlutgamaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Alutgama. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Alutgama, administrativně je místo zařazeno do oblasti North Western, Srí Lanka, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 7° 35' 0" North, 80° 14' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Alutgama v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Alutgama

Hotely Alutgama: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Alutgama: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Alutgama, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Alutgama Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Alutgama. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Alutgama

3D mapa Alutgama v Google Earth

satelitní 3D mapa Alutgama, Srí Lanka

3D mapa AlutgamaGoogle Earth – podívejte se na Alutgama z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Alutgama dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Alutgama shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Alutgama, Srí Lanka v Google Earth »

Letiště Alutgama a okolí

Letiště ve městě Alutgama a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Alutgama říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Alutgama (Srí Lanka)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Alutgama a celou oblast Srí Lanka. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Alutgama

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Alutgama: textový odkaz

satelitní mapu Alutgama: obrázkový odkaz

satelitní mapu Alutgama

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Alutgama: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Alutgama: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Alutgama: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Del Sol Colonia v oblasti San Patricio County, Texas, Spojené státy americké
  2. Las Gaviotas v oblasti Libertad, Anzoategui, Venezuela
  3. Khalifah v oblasti North Yemen (1), Former North Yemen, Jemen
  4. Kilaba v oblasti Shaba, Demokratická republika Kongo (Zair)
  5. Saff at Tuth v oblasti Neineva, Irák

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.