3D mapa Kalukalama

Satelitní mapa Kalukalama

název bez diakritiky: Kalukalama
správní zařazení: North Western, Srí Lanka, Asie
zeměpisná poloha: 7° 35' 0" North, 80° 15' 0" East

Kalukalama a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa KalukalamaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Kalukalama. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Kalukalama, administrativně je místo zařazeno do oblasti North Western, Srí Lanka, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 7° 35' 0" North, 80° 15' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Kalukalama v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Kalukalama

Hotely Kalukalama: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Kalukalama: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Kalukalama, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Kalukalama Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Kalukalama. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Kalukalama

3D mapa Kalukalama v Google Earth

satelitní 3D mapa Kalukalama, Srí Lanka

3D mapa KalukalamaGoogle Earth – podívejte se na Kalukalama z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Kalukalama dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Kalukalama shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Kalukalama, Srí Lanka v Google Earth »

Letiště Kalukalama a okolí

Letiště ve městě Kalukalama a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Kalukalama říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Kalukalama (Srí Lanka)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Kalukalama a celou oblast Srí Lanka. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Kalukalama

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Kalukalama: textový odkaz

satelitní mapu Kalukalama: obrázkový odkaz

satelitní mapu Kalukalama

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Kalukalama: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Kalukalama: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Kalukalama: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Taipingzhuang v oblasti Jianping, Liaoning, Čína
  2. Ambohidava v oblasti Ambatondrazaka, Toamasina, Madagaskar
  3. Marchubeh v oblasti Esfahan, Írán
  4. Goas an Vot v oblasti Guingamp, Cotes-dArmor, Bretagne, Francie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.