3D mapa Kolimaduwa

Satelitní mapa Kolimaduwa

název bez diakritiky: Kolimaduwa
správní zařazení: North Western, Srí Lanka, Asie
zeměpisná poloha: 7° 28' 0" North, 79° 51' 0" East

Kolimaduwa a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa KolimaduwaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Kolimaduwa. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Kolimaduwa, administrativně je místo zařazeno do oblasti North Western, Srí Lanka, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 7° 28' 0" North, 79° 51' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Kolimaduwa v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Kolimaduwa

Hotely Kolimaduwa: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Kolimaduwa: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Kolimaduwa, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Kolimaduwa Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Kolimaduwa. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Kolimaduwa

3D mapa Kolimaduwa v Google Earth

satelitní 3D mapa Kolimaduwa, Srí Lanka

3D mapa KolimaduwaGoogle Earth – podívejte se na Kolimaduwa z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Kolimaduwa dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Kolimaduwa shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Kolimaduwa, Srí Lanka v Google Earth »

Letiště Kolimaduwa a okolí

Letiště ve městě Kolimaduwa a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Kolimaduwa říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Kolimaduwa (Srí Lanka)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Kolimaduwa a celou oblast Srí Lanka. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Kolimaduwa

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Kolimaduwa: textový odkaz

satelitní mapu Kolimaduwa: obrázkový odkaz

satelitní mapu Kolimaduwa

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Kolimaduwa: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Kolimaduwa: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Kolimaduwa: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Las Mesas v oblasti Uribante, Tachira, Venezuela
  2. Gitaramuka v oblasti Gitaramuka, Karuzi, Burundi

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.