loading

Mulakandaveli hotely: Mahoora Tented Luxury Safari Camp - Wilpattu hotel Mulakandaveli

Mahoora Tented Luxury Safari Camp - Wilpattu

základní informace

třída: *
adresa hotelu: Wilpattu National Park, 41000 Wilpattu
zeměpisná poloha: 8° 26' 38" severní šířky, 80° 0' 31" východní délky
oblast: North Western, Srí Lanka
počet pokojů: 6

popis hotelu

Mahoora Tented Luxusní Safari Camp - Wilpattu poskytuje ubytování ve stanu Wilpattu národní park, největší národní park na Srí Lance.


Mahoora Tented Luxury Safari Camp - Wilpattu hotel Mulakandaveli: rezervace ubytování

Rezervujte si pokoj v hotelu Mahoora Tented Luxury Safari Camp - Wilpattu hotel Mulakandaveli on-line a ušetřete peníze. Garance nejnižší ceny!

Mahoora Tented Luxury Safari Camp - Wilpattu – podrobné informace & rezervace »

Mahoora Tented Luxury Safari Camp - Wilpattu hotel Mulakandaveli: nízké ceny, žádné rezervační poplatky.

Zadejte datum svého pobytu, abyste zjistili, zda není hotel v daný termín již obsazený.

datum příjezdu
datum odjezdu

Proč si rezervovat hotel Mahoora Tented Luxury Safari Camp - Wilpattu hotel Mulakandaveli u nás

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Mulakandaveli, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouhou si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek (viz konkrétní podmínky na stránce hotelu) – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Mulakandaveli. Pamatujte si: na Maplandia.cz je společností Booking.com garantována nejnižší možná cena. Kvalita popisu hotelu v českém jazyce nemusí odpovídat standardům Maplandia.cz. Děkujeme za pochopení.

Hotel leží na adrese Wilpattu National Park ve městě Mulakandaveli, North Western, Srí Lanka – viz mapa Mulakandaveli ».

Hotely blízko hotelu Mahoora Tented Luxury Safari Camp - Wilpattu hotel Mulakandaveli

Hotely v okolí hotelu Mahoora Tented Luxury Safari Camp - Wilpattu hotel Mulakandaveli jsou seřazeny podle vzdálenosti od hotelu.

Další hotely ve městě Mulakandaveli

Velká letiště blízko hotelu Mahoora Tented Luxury Safari Camp - Wilpattu hotel Mulakandaveli

V následujícím seznamu jsou uvedena velká letiště ležící blízko hotelu Mahoora Tented Luxury Safari Camp - Wilpattu hotel Mulakandaveli. Letiště jsou jsou seřazena podle vzdálenosti od hotelu.

Další letiště v okolí hotelu Mahoora Tented Luxury Safari Camp - Wilpattu hotel Mulakandaveli

Letiště blízko hotelu Mahoora Tented Luxury Safari Camp - Wilpattu hotel Mulakandaveli, která nejsou uvedena v předchozím seznamu.

Tipy na výlety během pobytu v hotelu Mahoora Tented Luxury Safari Camp - Wilpattu hotel Mulakandaveli

V následujícím přehledu uvádíme města v okolí hotelu Mahoora Tented Luxury Safari Camp - Wilpattu hotel Mulakandaveli. Města jsou seřazena podle vzdálenosti vzdálenosti z centra do hotelu.
Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.