3D mapa Urapotta

Satelitní mapa Urapotta

název bez diakritiky: Urapotta
správní zařazení: North Western, Srí Lanka, Asie
zeměpisná poloha: 7° 38' 0" North, 79° 56' 0" East

Urapotta a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa UrapottaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Urapotta. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Urapotta, administrativně je místo zařazeno do oblasti North Western, Srí Lanka, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 7° 38' 0" North, 79° 56' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Urapotta v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Urapotta

Hotely Urapotta: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Urapotta: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Urapotta, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Urapotta Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Urapotta. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Urapotta

3D mapa Urapotta v Google Earth

satelitní 3D mapa Urapotta, Srí Lanka

3D mapa UrapottaGoogle Earth – podívejte se na Urapotta z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Urapotta dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Urapotta shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Urapotta, Srí Lanka v Google Earth »

Letiště Urapotta a okolí

Letiště ve městě Urapotta a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Urapotta říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Urapotta (Srí Lanka)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Urapotta a celou oblast Srí Lanka. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Urapotta

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Urapotta: textový odkaz

satelitní mapu Urapotta: obrázkový odkaz

satelitní mapu Urapotta

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Urapotta: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Urapotta: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Urapotta: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Mwande v oblasti Chinsali, Northern, Zambie
  2. Hamirpur v oblasti Hamirpur, Himachal Pradesh, Indie
  3. Geed Abeerah v oblasti Gabiley, W. Galbeed, Somálsko
  4. Lamai v oblasti Mohnyin, Kachin, Barma

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.