3D mapa Soranpattu

Satelitní mapa Soranpattu

název bez diakritiky: Soranpattu
správní zařazení: Northern, Srí Lanka, Asie
zeměpisná poloha: 9° 35' 0" North, 80° 22' 0" East

Soranpattu a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa SoranpattuVítejte na stránce věnované satelitní mapě Soranpattu. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Soranpattu, administrativně je místo zařazeno do oblasti Northern, Srí Lanka, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 9° 35' 0" North, 80° 22' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Soranpattu v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Soranpattu

Hotely Soranpattu: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Soranpattu: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Soranpattu, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Soranpattu Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Soranpattu. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Soranpattu

3D mapa Soranpattu v Google Earth

satelitní 3D mapa Soranpattu, Srí Lanka

3D mapa SoranpattuGoogle Earth – podívejte se na Soranpattu z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Soranpattu dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Soranpattu shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Soranpattu, Srí Lanka v Google Earth »

Letiště Soranpattu a okolí

Letiště ve městě Soranpattu a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Soranpattu říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Soranpattu (Srí Lanka)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Soranpattu a celou oblast Srí Lanka. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Soranpattu

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Soranpattu: textový odkaz

satelitní mapu Soranpattu: obrázkový odkaz

satelitní mapu Soranpattu

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Soranpattu: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Soranpattu: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Soranpattu: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Zambak v oblasti Dir, N.W.F.P., Pákistán
  2. Las Chanas v oblasti Sabanagrande, Francisco Morazan, Honduras
  3. Cote v oblasti Somerset County, South West, England, Velká Británie
  4. Onghsi v oblasti Hsipaw, Shan, Barma
  5. Los Comales v oblasti Nacaome, Valle, Honduras

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.