3D mapa Asgangula

Satelitní mapa Asgangula

název bez diakritiky: Asgangula
správní zařazení: Sabaragamuwa, Srí Lanka, Asie
zeměpisná poloha: 6° 51' 0" North, 80° 16' 0" East

Asgangula a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa AsgangulaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Asgangula. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Asgangula, administrativně je místo zařazeno do oblasti Sabaragamuwa, Srí Lanka, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 6° 51' 0" North, 80° 16' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Asgangula v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Asgangula

Hotely Asgangula: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Asgangula: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Asgangula, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Asgangula Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Asgangula. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Asgangula

3D mapa Asgangula v Google Earth

satelitní 3D mapa Asgangula, Srí Lanka

3D mapa AsgangulaGoogle Earth – podívejte se na Asgangula z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Asgangula dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Asgangula shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Asgangula, Srí Lanka v Google Earth »

Letiště Asgangula a okolí

Letiště ve městě Asgangula a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Asgangula říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Asgangula (Srí Lanka)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Asgangula a celou oblast Srí Lanka. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Asgangula

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Asgangula: textový odkaz

satelitní mapu Asgangula: obrázkový odkaz

satelitní mapu Asgangula

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Asgangula: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Asgangula: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Asgangula: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Goth Muhammad Ali v oblasti Nawab Shah, Sind, Pákistán
  2. Maungani v oblasti Zansibar West, Mjini-Magharibi, Tanzanie
  3. Kolombugama v oblasti Sabaragamuwa, Srí Lanka
  4. Akai Ate v oblasti UrueOffo, Akwalbom, Nigérie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.