3D mapa Kinadeniya

Satelitní mapa Kinadeniya

název bez diakritiky: Kinadeniya
správní zařazení: Western, Srí Lanka, Asie
zeměpisná poloha: 7° 16' 0" North, 80° 10' 0" East

Kinadeniya a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa KinadeniyaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Kinadeniya. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Kinadeniya, administrativně je místo zařazeno do oblasti Western, Srí Lanka, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 7° 16' 0" North, 80° 10' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Kinadeniya v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Kinadeniya

Hotely Kinadeniya: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Kinadeniya: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Kinadeniya, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Kinadeniya Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Kinadeniya. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Kinadeniya

3D mapa Kinadeniya v Google Earth

satelitní 3D mapa Kinadeniya, Srí Lanka

3D mapa KinadeniyaGoogle Earth – podívejte se na Kinadeniya z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Kinadeniya dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Kinadeniya shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Kinadeniya, Srí Lanka v Google Earth »

Letiště Kinadeniya a okolí

Letiště ve městě Kinadeniya a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Kinadeniya říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Kinadeniya (Srí Lanka)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Kinadeniya a celou oblast Srí Lanka. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Kinadeniya

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Kinadeniya: textový odkaz

satelitní mapu Kinadeniya: obrázkový odkaz

satelitní mapu Kinadeniya

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Kinadeniya: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Kinadeniya: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Kinadeniya: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Ap Yen Ha v oblasti Chau Thanh, Can Tho, Vietnam
  2. Nadling v oblasti Feldkirchen in Karnten, Karnten, Rakousko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.