3D mapa Dougouro

Satelitní mapa Dougouro

název bez diakritiky: Dougouro
správní zařazení: Kouango, Ouaka, Středoafrická republika, Afrika
zeměpisná poloha: 5° 6' 0" North, 20° 24' 0" East

Dougouro a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa DougouroVítejte na stránce věnované satelitní mapě Dougouro. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Dougouro, administrativně je místo zařazeno do oblasti Kouango, Ouaka, Středoafrická republika, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 5° 6' 0" North, 20° 24' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Dougouro v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Dougouro

Hotely Dougouro: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Dougouro: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Dougouro, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Dougouro Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Dougouro. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Dougouro

3D mapa Dougouro v Google Earth

satelitní 3D mapa Dougouro, Středoafrická republika

3D mapa DougouroGoogle Earth – podívejte se na Dougouro z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Dougouro dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Dougouro shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Dougouro, Středoafrická republika v Google Earth »

Letiště Dougouro a okolí

Letiště ve městě Dougouro a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Dougouro říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Dougouro (Středoafrická republika)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Dougouro a celou oblast Středoafrická republika. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Dougouro

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Dougouro: textový odkaz

satelitní mapu Dougouro: obrázkový odkaz

satelitní mapu Dougouro

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Dougouro: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Dougouro: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Dougouro: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Bich Chieu (1) v oblasti Duc Pho, Quang Ngai, Vietnam
  2. Jequi v oblasti Curaca, Bahia, Brazílie
  3. Pucuna v oblasti Loreto, Loreto, Peru
  4. Muzaffar Khan Kalle v oblasti Peshawar, N.W.F.P., Pákistán

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.