3D mapa Abi

Satelitní mapa Abi

název bez diakritiky: Abi
správní zařazení: Bahr el Ghazal, Súdán, Afrika
zeměpisná poloha: 7° 39' 1" North, 28° 45' 19" East

Abi a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa AbiVítejte na stránce věnované satelitní mapě Abi. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Abi, administrativně je místo zařazeno do oblasti Bahr el Ghazal, Súdán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 7° 39' 1" North, 28° 45' 19" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Abi v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Abi

Hotely Abi: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Abi: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Abi, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Abi Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Abi. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Abi

3D mapa Abi v Google Earth

satelitní 3D mapa Abi, Súdán

3D mapa AbiGoogle Earth – podívejte se na Abi z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Abi dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Abi shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Abi, Súdán v Google Earth »

Letiště Abi a okolí

Letiště ve městě Abi a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Abi říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Abi (Súdán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Abi a celou oblast Súdán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Abi

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Abi: textový odkaz

satelitní mapu Abi: obrázkový odkaz

satelitní mapu Abi

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Abi: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Abi: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Abi: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Ngenge v oblasti Kivu, Demokratická republika Kongo (Zair)
  2. Kywetnwe v oblasti Kama, Magwe, Barma
  3. Kulakli v oblasti Kocaeli, Turecko
  4. Nebra v oblasti Burgenlandkreis, Halle, Sachsen-Anhalt, Německo

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.