3D mapa Kitrah Ruffah

Satelitní mapa Kitrah Ruffah

název bez diakritiky: Kitrah Ruffah
správní zařazení: Central, Súdán, Afrika
zeměpisná poloha: 14° 17' 0" North, 33° 6' 0" East

Kitrah Ruffah a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Kitrah RuffahVítejte na stránce věnované satelitní mapě Kitrah Ruffah. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Kitrah Ruffah, administrativně je místo zařazeno do oblasti Central, Súdán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 14° 17' 0" North, 33° 6' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Kitrah Ruffah v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Kitrah Ruffah

Hotely Kitrah Ruffah: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Kitrah Ruffah: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Kitrah Ruffah, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Kitrah Ruffah Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Kitrah Ruffah. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Kitrah Ruffah

3D mapa Kitrah Ruffah v Google Earth

satelitní 3D mapa Kitrah Ruffah, Súdán

3D mapa Kitrah RuffahGoogle Earth – podívejte se na Kitrah Ruffah z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Kitrah Ruffah dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Kitrah Ruffah shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Kitrah Ruffah, Súdán v Google Earth »

Letiště Kitrah Ruffah a okolí

Letiště ve městě Kitrah Ruffah a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Kitrah Ruffah říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Kitrah Ruffah (Súdán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Kitrah Ruffah a celou oblast Súdán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Kitrah Ruffah

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Kitrah Ruffah: textový odkaz

satelitní mapu Kitrah Ruffah: obrázkový odkaz

satelitní mapu Kitrah Ruffah

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Kitrah Ruffah: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Kitrah Ruffah: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Kitrah Ruffah: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Teryayevo v oblasti Zaokskiy rayon, Tulskaya Oblast, Rusko
  2. Emumae v oblasti Rakke, Laane-Viru, Estonsko
  3. Dhok Giddaran v oblasti Attok, Punjab, Pákistán

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.