3D mapa Kingstown Park

Satelitní mapa Kingstown Park

název bez diakritiky: Kingstown Park
správní zařazení: Svatý Vincenc a Grenadiny, Střední Amerika
zeměpisná poloha: 13° 9' 30" North, 61° 14' 6" West

Kingstown Park a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Kingstown ParkVítejte na stránce věnované satelitní mapě Kingstown Park. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Kingstown Park, administrativně je místo zařazeno do oblasti Svatý Vincenc a Grenadiny, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 13° 9' 30" North, 61° 14' 6" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Kingstown Park v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Kingstown Park

Hotely Kingstown Park: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Kingstown Park: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Kingstown Park, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Kingstown Park Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Kingstown Park. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Kingstown Park

3D mapa Kingstown Park v Google Earth

satelitní 3D mapa Kingstown Park, Svatý Vincenc a Grenadiny

3D mapa Kingstown ParkGoogle Earth – podívejte se na Kingstown Park z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Kingstown Park dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Kingstown Park shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Kingstown Park, Svatý Vincenc a Grenadiny v Google Earth »

Letiště Kingstown Park a okolí

Letiště ve městě Kingstown Park a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Kingstown Park říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Kingstown Park (Svatý Vincenc a Grenadiny)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Kingstown Park a celou oblast Svatý Vincenc a Grenadiny. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Kingstown Park

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Kingstown Park: textový odkaz

satelitní mapu Kingstown Park: obrázkový odkaz

satelitní mapu Kingstown Park

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Kingstown Park: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Kingstown Park: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Kingstown Park: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Smithtown v oblasti Perquimans County, North Carolina, Spojené státy americké
  2. Ban Khaboun v oblasti Pathouphone, Champassack, Laos
  3. Langenhanshagen v oblasti Nordvorpommern, Mecklenburg-Vorpommern, Mecklenburg-Vorpommern, Německo
  4. Mairakai v oblasti Dir, N.W.F.P., Pákistán

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.