3D mapa Paget Farm

Satelitní mapa Paget Farm

název bez diakritiky: Paget Farm
správní zařazení: Svatý Vincenc a Grenadiny, Střední Amerika
zeměpisná poloha: 12° 59' 0" North, 61° 15' 0" West

Paget Farm a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Paget FarmVítejte na stránce věnované satelitní mapě Paget Farm. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Paget Farm, administrativně je místo zařazeno do oblasti Svatý Vincenc a Grenadiny, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 12° 59' 0" North, 61° 15' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Paget Farm v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Paget Farm

Hotely Paget Farm: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Paget Farm: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Paget Farm, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Paget Farm Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Paget Farm. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Paget Farm

3D mapa Paget Farm v Google Earth

satelitní 3D mapa Paget Farm, Svatý Vincenc a Grenadiny

3D mapa Paget FarmGoogle Earth – podívejte se na Paget Farm z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Paget Farm dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Paget Farm shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Paget Farm, Svatý Vincenc a Grenadiny v Google Earth »

Letiště Paget Farm a okolí

Letiště ve městě Paget Farm a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Paget Farm říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Paget Farm (Svatý Vincenc a Grenadiny)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Paget Farm a celou oblast Svatý Vincenc a Grenadiny. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Paget Farm

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Paget Farm: textový odkaz

satelitní mapu Paget Farm: obrázkový odkaz

satelitní mapu Paget Farm

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Paget Farm: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Paget Farm: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Paget Farm: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Lundby v oblasti Enkoping Kommun, Uppsala Lan, Švédsko
  2. Real Alto v oblasti Malaga, Andalucia, Španělsko
  3. Srednyaya Chuburka v oblasti Kushchevskiy rayon, Krasnodarskiy Kray, Rusko
  4. Saint Leonards v oblasti Dorset County, South West, England, Velká Británie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.