3D mapa Ribishi

Satelitní mapa Ribishi

název bez diakritiky: Ribishi
správní zařazení: Svatý Vincenc a Grenadiny, Střední Amerika
zeměpisná poloha: 13° 8' 0" North, 61° 11' 0" West

Ribishi a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa RibishiVítejte na stránce věnované satelitní mapě Ribishi. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Ribishi, administrativně je místo zařazeno do oblasti Svatý Vincenc a Grenadiny, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 13° 8' 0" North, 61° 11' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Ribishi v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Ribishi

Hotely Ribishi: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Ribishi: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Ribishi, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Ribishi Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Ribishi. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Ribishi

3D mapa Ribishi v Google Earth

satelitní 3D mapa Ribishi, Svatý Vincenc a Grenadiny

3D mapa RibishiGoogle Earth – podívejte se na Ribishi z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Ribishi dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Ribishi shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Ribishi, Svatý Vincenc a Grenadiny v Google Earth »

Letiště Ribishi a okolí

Letiště ve městě Ribishi a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Ribishi říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Ribishi (Svatý Vincenc a Grenadiny)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Ribishi a celou oblast Svatý Vincenc a Grenadiny. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Ribishi

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Ribishi: textový odkaz

satelitní mapu Ribishi: obrázkový odkaz

satelitní mapu Ribishi

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Ribishi: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Ribishi: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Ribishi: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Rio Claro v oblasti Rio Claro, Sao Paulo, Brazílie
  2. Sher Haji Talai v oblasti Dera Ghazi Khan, Punjab, Pákistán
  3. Karpanen v oblasti Etela-Karjala, Etela-Suomi, Finsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.