loading

Švédsko: hotely – rezervujte si hotel ve státě Švédsko

Hotely Švédsko – nejoblíbenější cíle cest

Na tuto stránku jsme vybrali některá oblíbená města ve státě Švédsko. Další města ve státu Švédsko – viz mapa Švédsko.

Rezervujte si hotel Švédsko on-line a ušetřete peníze. Garance nejnižší ceny!

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Uvádíme vybrané hotely v oblíbených městech státu Švédsko. Hotely v dalších městech můžete najít pomocí předchozího formuláře.

Stockholm hotely

Stockholm leží v oblasti Stockholm Kommun, Stockholms Lan, Švédsko (viz mapa Stockholm).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Stockholm (navštivte průvodce hotely Stockholm pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Stockholm je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Stockholm

další hotely Stockholm »
Stockholm Hotel Lindhagen: fotografie

Stockholm Hotel Lindhagen ****

Nachází se na módní oblasti Kungsholmen ve Stockholmu, v nově otevřené StayAt Stockholm Lindhagen poskytuje snadný přístup k místním Fridhemsplan obchodů a restaurací.

Farsta Hotel & Conference: fotografie

Farsta Hotel & Conference ***

Všechny bydliště hosty Farsta Hotel & Conference mohou využívat zdarma přístup na i-vybavená posilovna, solárium, hydrojet masáže a sauny v přilehlém Flex sportovní klub.

Pensionat Oden Södermalm: fotografie

Pensionat Oden Södermalm

Mírně ceny ubytování v centru Stockholmu. Byla založena v roce 1943, Pensionat Oden je řetězec skutečných, půvabné penziony s komfortní a útulné přesto elegantní pokoje.

Göteborg hotely

Göteborg leží v oblasti Goteborg Kommun, Goteborgs och Bohus Lan, Švédsko (viz mapa Göteborg).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Goteborg (navštivte průvodce hotely Göteborg pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Goteborg je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Goteborg

další hotely Göteborg »
Hotel Cosmorama: fotografie

Hotel Cosmorama ***

Centrálně umístěné v Göteborgu, je pohodlný hotel Cosmorama, s okouzlující a prostorné pokoje chlouba dřevěné podlahy a pohodlná křesla.

IHM Hotell & Konferens: fotografie

IHM Hotell & Konferens

Nachází se v centrální oblasti Garda, ihm Hotell & Konferens je jen kousek od nákupní čtvrti blízko k Avenyn, Liseberg Zábavní park a Švédská Exhibition Centre. Prostorné pokoje poskytují pocit pobytu v bytě.

Elite Plaza Hotel: fotografie

Elite Plaza Hotel *****

Zkušenosti okouzlující Göteborgu v plném stylu, v elegantní a klasický 5-hvězdičkový Elite Plaza, nacházející se poblíž Opery, nádraží a veškeré občanské vybavenosti města.

Jönköping hotely

Jönköping leží v oblasti Jonkoping Kommun, Jonkopings Lan, Švédsko (viz mapa Jönköping).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Jonkoping (navštivte průvodce hotely Jönköping pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Jonkoping je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Jonkoping

další hotely Jönköping »
Hotel Savoy: fotografie

Hotel Savoy ****

Jižní krásného jezera Vättern, v docházkové vzdálenosti od Hlavního nádraží v Jönköpingu a pouhých 5 minut jízdy autem od Elmia veletrhu, je Hotel Savoy.

Elite Stora Hotellet: fotografie

Elite Stora Hotellet ****

Nádherně se nachází v jedné z nejkrásnějších staveb Jönköpingu s historií sahající až do roku 1860, je Elite Stora Hotellet, nabízí krásné výhledy na jezero Vättern a bezkonkurenční poloha města.

Villa Björkhagen: fotografie

Villa Björkhagen ***

Villa Björkhagen poskytuje bezplatný přístup k Rosenlundsbadet vodní park a širokou škálu pohodlné ubytování alternativ, od chaty a pokoje s plným hotelovým servisem na self-servis ubytování.

Malmö hotely

Malmö leží v oblasti Malmo Kommun, Malmohus Lan, Švédsko (viz mapa Malmö).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Malmo (navštivte průvodce hotely Malmö pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Malmo je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Malmo

další hotely Malmö »
First Hotel Garden: fotografie

First Hotel Garden ***

Užijte si přímý přístup na střešní zahrady s vůní bylin a ovocných stromů na First Hotel Garden v Malmö, útulné zařízení výhodnou polohu v centru města. Všechny pokoje nabízejí buď výhledem na město, nebo přímý přístup do zahrady.

Living Room Hotel: fotografie

Living Room Hotel ***

Tento moderní hotel se nachází na Folkets parku, klidné zelené čtvrti Möllevången, ale přesto blízko pulsující tep Malmö. Více patrová budova se nachází v klidné uličce v Down Town Malmö.

StayAt Malmö Kaptensgatan: fotografie

StayAt Malmö Kaptensgatan ****

Centrálně umístěný StayAt Hotel Malmö Kaptensgatan se nachází v blízkosti nákupního vynikající. Dát si lehké jídlo Nibble & Chus je populární restaurace a bar se nachází v hotelové budově.

Uppsala hotely

Uppsala leží v oblasti Uppsala Kommun, Uppsala Lan, Švédsko (viz mapa Uppsala).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Uppsala (navštivte průvodce hotely Uppsala pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Uppsala je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Uppsala

další hotely Uppsala »
Uppsala City Hostel: fotografie

Uppsala City Hostel

Uppsala City Hostel se nachází v blízkosti města je hlavní nákupní ulici, pouhých 5 minut od centrálního nádraží. Nabízí cenově dostupné, funkční ubytování s bezplatným Wi-Fi.

Park Inn By Radisson Uppsala: fotografie

Park Inn By Radisson Uppsala ****

V blízkosti hlavního nádraží a koncertní sál a Kongresového centra Park Inn Uppsala. Všechny městské památky a zábava jsou blízko letiště Arlanda a je jen pohodlné jízdy autem. Pokoje v Park Inn zahrnují veškeré moderní vybavení.

Radisson Blu Hotel Uppsala: fotografie

Radisson Blu Hotel Uppsala ****

Tento moderní designový hotel je přímo naproti nádraží Uppsale. Uppsala Koncert a Kongresový sál je 150 metrů. Wi-Fi a přístup k state-of-the-art fitness zdarma.

Karlstad hotely

Karlstad leží v oblasti Karlstad Kommun, Varmlands Lan, Švédsko (viz mapa Karlstad).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Karlstad (navštivte průvodce hotely Karlstad pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Karlstad je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Karlstad

další hotely Karlstad »
Berling Hotel: fotografie

Berling Hotel ***

Půvabný hotel, který vyhovuje jak pro obchodní cestující-a potěšení. Zůstaňte s námi a využijte naše dobře navržené místnosti s pohodlnou postelí. Nabízíme příjemné a nerušené prostředí.

Best Western Gustaf Fröding Hotell: fotografie

Best Western Gustaf Fröding Hotell ****

Soukromě provozovaných Best Western Gustaf Fröding Hotel & Konferens je pojmenovaný po jednom z nejdražší básníků Švédska, Gustaf Fröding. Nezapomeňte využít saunu, solárium a během léta se plavat v vyhřívaný venkovní bazén.

Elite Stadshotellet Karlstad: fotografie

Elite Stadshotellet Karlstad ****

Postaven v roce 1870 a postavil uprostřed malebné místo na břehu jezera, blízko náměstí, historické Elite Stadshotellet Karlstad je jeden z nejkrásnějších hotelů ve Švédsku.

Visby hotely

Visby leží v oblasti Gotland Kommun, Gotlands Lan, Švédsko (viz mapa Visby).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Visby (navštivte průvodce hotely Visby pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Visby je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Visby

další hotely Visby »
Donners Hotell: fotografie

Donners Hotell ****

Nachází se v hezké středověké centrum města Visby, Donners Hotell nabízí bezplatné Wi-Fi připojení k internetu a pokoje s velkou plochou-obrazovkou. To také ubytuje populární tapas restauraci.

TOTT Hotel Visby: fotografie

TOTT Hotel Visby ****

Nachází se na bílých písečných plážích podél třpytivých Baltského moře, elegantní TOTT Hotel nabízí skvělou základnu, z níž k prozkoumání malebný ostrov Gotland.

Hotell Stenugnen: fotografie

Hotell Stenugnen ***

Centrálně umístěný Stenugnen Hotel se nachází v blízkosti přístavu Visby a pouhých 5 minut od městské pláže. Delicious kontinentální snídani s domácí upečený chléb, je zahrnuta v ceně pokoje.

Norrköping hotely

Norrköping leží v oblasti Norrkoping Kommun, Ostergotlands Lan, Švédsko (viz mapa Norrköping).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Norrkoping (navštivte průvodce hotely Norrköping pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Norrkoping je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Norrkoping

další hotely Norrköping »
The Lamp Hotel: fotografie

The Lamp Hotel ****

Sídlí v zrekonstruované budově z 18. Tento boutique hotel byl otevřen v roce 2011. Jen 50 metrů od hlavní ulice v Norrköping, Drottninggatan, nabízí bezplatné Wi-Fi a přístup do sauny a svěží zahrady.

Elite Grand Hotel: fotografie

Elite Grand Hotel ****

Pohodlně se nachází v centrální Norrköping, tento hotel je působivý exteriér čelí Motala řeky, jen 200 metrů od Hlavního nádraží a krátké jízdy od malebného souostroví.

Hotel Drott: fotografie

Hotel Drott ***

V průběhu roku 2008 centrálně umístěný v městě Drott a jeho 22 Hotelové pokoje jsou zrekonstruované a zahrnují bezplatné bezdrátové připojení k internetu.

Helsingborg hotely

Helsingborg leží v oblasti Helsingborg Kommun, Malmohus Lan, Švédsko (viz mapa Helsingborg).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Helsingborg (navštivte průvodce hotely Helsingborg pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Helsingborg je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Helsingborg

další hotely Helsingborg »
Best Western Hotel Duxiana: fotografie

Best Western Hotel Duxiana ****

Ve spolupráci s výrobcem DUX lůžko Tento 4 hvězdičkový hotel nabízí hostům optimální komfort lůžka. Většina Hotelové pokoje byly nedávno zrestaurované a v současné době působí různé styly a design by DUX.

Hotell Viking By Maxwell: fotografie

Hotell Viking By Maxwell ****

Nachází se v samém srdci historického Helsingborg, Hotel Viking okouzlující směs tradiční a moderní nabízí ideální základnu, z níž k prozkoumání jednoho z nejstarších měst Švédska.

Elite Hotel Marina Plaza: fotografie

Elite Hotel Marina Plaza ****

Centrálně umístěný v Helsingborgu, na břehu Öresund, je Elite Hotel Marina Plaza, který nabízí nádherné moře a výhledem na město, mezinárodní prostředí a veškerým komfortem.

Lund hotely

Lund leží v oblasti Lund Kommun, Malmohus Lan, Švédsko (viz mapa Lund).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Lund (navštivte průvodce hotely Lund pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Lund je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Lund

další hotely Lund »
Hotel Duxiana: fotografie

Hotel Duxiana ****

Nachází se v samém srdci Lundu, známé univerzitní město, je hotel Duxiana, pohodlně se v blízkosti městské knihovně, na univerzitě v Lundu, a Hlavního nádraží. 100 let stará budova je domovem pro Hotel Duxiana.

StayAt Lund: fotografie

StayAt Lund ****

Přímo v centru starého univerzitního města Lund je StayAt Lund, nabízí prostorné self-catering apartmány s plně vybavenou kuchyní a pohodlný přístup k vybavení prádelny.

Clarion Collection Hotel Planetstaden: fotografie

Clarion Collection Hotel Planetstaden ****

Zkušenosti bohatý kulturní život ve střední Lund a pobyt v elegantní a moderní hotel. První Planetstaden Hotel nabízí 147 skvěle vybavených pokojů, které jsou dobře zvukotěsné, zdobí výtvarné umění, sochy a elegantní design ...

Hotely Švédsko: rezervace ubytování

Rezervace ubytování: Švédsko: žádné rezervační poplatky, garance nejnižší ceny

Rezervace ubytování on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve státě Švédsko, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů. Na této stránce uvádíme přehled hotelů ve státě Švédsko.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve státě Švédsko Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Recenze hotelů Švédsko – viz záložka "Hodnocení hostů" prezentace jednotlivých hotelů. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve státě Švédsko. Pamatujte si: na Maplandia.cz je společností Booking.com garantována nejnižší možná cena. Kvalita popisu některých hotelů v českém jazyce nemusí odpovídat standardům Maplandia.cz. Děkujeme za pochopení.
Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.